Mikromont d.o.o. Bijelo Polje, raspisuje oglas za za prijem na radno mjesto

TEHNIČKI KOMERCIJALISTA
za poslovni centar Podgorica

Opis posla:

  • Unapređenje rezultata prodaje;
  • Praćenje tržišnih kretanja, aktivnosti konkurencije i identifikacija novih poslovnih mogućnosti;
  • Obilazak potencijalnih kupaca na terenu, prezentacija ponude i mogućnosti preduzeća, ugovaranje posla i praćenje realizacije do naplate;
  • Praćenje oglasa o javnim nabavkama u zemlji i formiranje dokumentacije u skladu sa zahtjevima raspisane nabavke;
  • Izrada nedeljnih i mjesečnih planova i izveštaja o aktivnostima i rezultatima.

Uslovi:

  • Diplomirani mašinski inženjer/ diplomirani ekonomista;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office, Microsoft Outlook);
  • Poželjno poznavanje programa Pantheon;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Preciznost i doslednost u izvršenju radnih zadataka.

Od kandidata očekujemo:

  • Odličnu vještinu komunikacije, prezentacije i pregovaranja;
  • Istrajnost, odgovornost i orijentaciju prema rezultatima;
  • Samostalnost, ali i sposobnost za rad u timu.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada;
  • Pozitivno radno okruženje;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Rad u mladom timu;
  • Usavršavanje;
  • Putovanja u zemlji i inostranstvu.

Potrebno dostaviti:

  • CV
  • Propratno pismo
  • Preporuke.

Napomena: Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme, uz obavezan probni rad.

Prijave možete poslati na:

mikromontpg@gmail.com

069 375 333